IMPOSTAL Sp. z o.o.

  • +48 52 524 63 42

  • +48 697 503 913 (24h)

  • biuro@impostal.pl

  • 88-180 Tuczno
    ul. Inowrocławska 2a

Tel +48 52 524 63 42
Fax +48 52 561 00 79
Tel serwisowy 24h
+48 697 503 913



Jacek

Prezes Zarządu – dyrektor zarządzający: mgr-inż. Dariusz Woźniak

Tel +48 52 524 63 42
Fax +48 52 561 00 79
e-mail: biuro@impostal.pl

Wiceprezes Zarządu – dyrektor finansowy: mgr-inż. Beata Woźniak

Tel +48 52 524 63 42
Fax +48 52 561 00 79
e-mail: biuro@impostal.pl

Wiceprezes Zarządu – dyrektor handlowy: Paweł Woźniak

Tel +48 52 524 63 42
Fax +48 52 561 00 79
Tel. kom.: +48 509 627 905
e-mail: pawel.wozniak@impostal.pl

Zastępca dyrektora ds.handlowych: mgr Jacek Murawa

Tel +48 52 524 63 42
Fax +48 52 561 00 79
Tel. kom.: +48 697 503 913
e-mail: jacek.murawa@impostal.pl

Specjalista ds. Handlowych: Beata Marszałkowska

Tel +48 52 524 63 42
Fax +48 52 561 00 79
Tel. kom.: +48 665 276 438
e-mail: beata.marszalkowska@impostal.pl

Dyrektor Oddział Północ : Sławomir Sidor

Ul. Śląska 35-37
81-310 Gdynia
Tel.kom +48 533343392
e-mail: slawomir.sidor@impostal.pl

Dyrektor ds. Handlu zagranicznego: Jacek Ziemkiewicz

Tel +48 52 524 63 42
Fax +48 52 561 00 79
Tel. kom.: +48 536 111 199
e-mail: jacek.z@impostal.pl

Pełnomocnik ds. zarządzania jakością: Tomasz Maliszewski
Tel. kom.: +48 516 579 099
e-mail: tomasz.maliszewski@impostal.pl

Główny księgowy: Michał Kołodziejczyk
Tel +48 52 524 63 42
Fax +48 52 561 00 79
Tel. kom.: +48 514 025 626
e-mail: ksiegowosc@impostal.pl
E-Faktury: faktury@impostal.pl

Główny logistyk: Patryk Kowalski
Tel. kom.: +48 511 467 696
e-mail: spedycja@impostal.pl

MAGAZYN

Bożena Woźniak
Tel. kom.: + 48 534 730 134
e-mail: bozena@impostal.pl

Patryk Kowalski

Tel. kom.: +48 511 467 696
e-mail: patryk.kowalski@impostal.pl

Amelia Budzińska
Tel +48 52 524 63 42
Fax +48 52 561 00 79
Tel. kom.: +48 690 810 048
e-mail: kadry@impostal.pl

Jacek Łatka
Tel. kom.: + 48 513 149 801
e-mail: jacek.latka@impostal.pl

Ela Uszko
Tel. kom.: +48 511 162 238
e-mail: ela.uszko@impostal.pl

697 503 913

­