Nasza oferta rur stalowych, szyn oraz pozostałych wyrobów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowych i używanych rur stalowych. W naszych magazynach znajduje się ponad 10 000 ton rur stalowych różnego rodzaju i o różnych średnicach. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno rury ze szwem jak i rury bezszwowe.

Rury stalowe ze szwem

Wsród rur ze szwem posiadamy rury stalowe do mediów palnych, na konstrukcje stalowe, do pracy pod ciśnieniem zarówno w temperaturze pokojowej (przewodowe) jak i do pracy przy podwyższonej temperaturze do urządzeń ciśnieniowych ze stali niestopowych i stopowych zgrzewane elektrycznie, a także rury zgrzewane do zastosowań w obniżonej temperaturze.

Rury stalowe bez szwu

W ramach tego rodzaju rur możemy zaoferować rury stalowe do mediów palnych, rury używane w temperaturze otoczenia jak i w podwyższonych temperaturach, rury kotłowe, rury ze stali drobnoziarnistej, rury precyzyjne ciągnione na zimno oraz wiele innych. Dzięki swoim właściwościom wytrzymałościowym zalecamy je do instalacji przewodzących gazy i ciecze oraz jako elementy konstrukcyjne.

Szyny kolejowe i inne produkty

W swojej ofercie posiadamy szyny o przekroju dwuteownika lub zbliżonym znajdujące zastosowanie w wielu dziedzinach oraz stosowane w wielu branżach takich np. jak budownictwo dzięki ich podwyższonej wytrzymałości na rozciąganie poprzez zastosowanie podwyższonej zawartości węgla i manganu.
Posiadamy szyny od 6 m do 30 m (standardowe szyny). W razie potrzeby jesteśm w stanie dostosować długość zamawianych szyn oraz dostarczyć własnym transportem.